Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[PAMACIBA] Favicon

Go down

[PAMACIBA] Favicon Empty [PAMACIBA] Favicon

Post  wmp Ceturtdiena Augusts 21, 2008 3:19 am

man neskaitāmi daudz cilvēki ir jautājuši "kā uztaisīt to ikoniņu pie URL" Tad te būs atbilde! izlasiet kaut vai 5x jo man apnika katram atsevišķi stastīt! Sad
Favicon ir tā nelielā ikoniņa, kas parādās pārlūkā blakus lapas adresei. Un šo ikoniņu ļoti vienkārši var pagatavot pats. Var izmantot speciālas programmas ikonu zīmēšanai. Piemēram, bezmaksas programmu IconFX Ar tām var uzzīmēt ne tikai favikonu, bet arī cita veida ikonas.

Ja ir jau gatavs zīmējums, kuru vēlamies pārveidot par favikonu, var izmantot DynamicDrive Favicon Rīku !. Atliek vien augšupielādēt bildi (ne lielāku par 150 Kb), no kuras vēlamies pagatavot ikonu un par pārējo parūpēsies programma. Ar viena klikšķa palīdzību gatavo ikonu lejuplādējam un saglabājam.

Taču ņemties ar jaunas programmas instalēšanu vai izmantot grafiskos redaktorus bilžu zīmēšanai, ja vajadzīgas tikai pāris vienkāršas favikonas, manuprāt, aizņem pārāk daudz laika. Tāpēc visvienkāršākais veids, kā pagatavot favikonu ir izmantojot favicon.cc web rīku. Ar to ikonas var zīmēt tieši pārlūkā - izvēlamies krāsu un tik mālējam. Darbs rūtotā laukumā, - liekam pikseli pēc pikseļa, kā nu iztēle ļauj.

wmp

Number of posts : 17
Age : 29
Location : Denmark
Registration date : 21.08.08

http://fear-less.oo.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā